Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Skąd wziął się Paperglow.pl?

Skąd wziął się Paperglow.pl?

Kochani! Zdecydowaliśmy się napisać nasz pierwszy w życiu post na blogu, wyjaśniający skąd wziął się Paperglow.pl. Od wielu lat związani jesteśmy zawodowo z branżą papierniczą. Przez nasze ręce przewijały się tysiące produktów (a konkretniej dziesiątki tysięcy). Większość z nich trafiała od razu na półki sklepowe. Były to zwykle produkty codziennego użytku (długopisy, kredki, zeszyty), których popularność gwarantowała sprzedaż. Gdzieś za nimi, znajdowaliśmy produkty, które urzekały nasze serca, miały w sobie to "coś". Były nietuzinkowe, oryginalne, po prostu inne, a my takie produkty kochamy najbardziej. Produkty, które sprawiają, że uśmiechamy się patrząc na nie lub trzymając je w ręku. Produkty, które różnią się designem, jakością, sposobem wykonania od tych, które dostępne są w "masowej" sprzedaży. Prywatnie, kolekcjonujemy je już od dawna. Mamy w swoich zbiorach prawdziwe perełki :) 

Codziennie staramy się dostrzegać piękno w otaczającym nas świecie i celebrować wyjątkowe chwile. Oddajemy hołd sztuce i kulturze. Inspirujemy się światem. Wszystkie nasze przemyślenia, plany, sukcesy i porażki zapisujemy w dzienniku. Dzienniki, kalendarze, notatniki zawsze były z nami obecne. Dlatego to one stanowią największą część naszych zbiorów.

Głęboko wierzymy, że myśli przelewane na papier nabierają jeszcze większej mocy! 

Przykładamy ogromną wagę do estetyki produktów, z których korzystamy.  Dlatego właśnie powstał nasz sklep.

Chcemy się z Wami podzielić najlepszymi, naszym zdaniem, produktami na rynku. Produktami, które wyróżnia estetyka i ponadczasowość, które są inne od produktów, które często widujesz... 

Chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym znajdziesz coś dla siebie lub dla kogoś Ci bliskiego. Mamy nadzieję, że lubisz czasem sprawiać sobie drobne przyjemności :) 

My obiecujemy, że będziemy pracować nad naszą ofertą i sukcesywnie dodawać do niej kolejne produkty! :) Naszą ulubioną marką od dawna jest Paperblanks, dlatego na razie tych produktów znajdziecie u nas najwięcej. Niebawem opowiemy Wam więcej o naszej miłości do ich notatników :) 

 

Zostańmy w kontakcie!

M&M

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl