Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Notatnik Flexis Dharma Dragon Ultra

Dostępność: brak towaru
Cena: 79,30 zł 79.30
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Paperblanks
Kod produktu: FB-53712

Opis

Starożytne praktyki duchowe spotykają współczesną sztukę cyfrową w tej kalejdoskopowej okładce czasopisma z pracami Androida Jonesa. Dharma Dragon prosi widza o skupienie się na potencjale przebudzenia, mocy starożytnego trzeciego oka i wczesnych pogłosach czasu, który przed nami stoi.

Inspiracje

Era: współczesna
Region: Stany Zjednoczone

Dharma Dragon - Design Inspiration - 3

Starożytne praktyki duchowe spotykają współczesną sztukę cyfrową w tej kalejdoskopowej okładce z dziełem Androida Jonesa.

Android Jones urodził się w Lyonie w stanie Kolorado. Jest niezależnym artystą, który zaczął studiować swoje rzemiosło w wieku ośmiu lat, zanim stał się dziełem swojego życia w 2005 r. Wczesne szkolenie odbył w Ringling School of Art and Design, gdzie nauczył się tradycyjnego rysunku i malarstwa a także animację, przed stażem w Industrial Light & Magic George'a Lucasa. Jones założył później Massive Black, studio outsourcingu grafiki i zasobów z siedzibą w Los Angeles.

Dzięki kolorom psychodelicznym i hipernowoczesnym oraz obrazom łączącym wschodnią ikonografię i najnowszą fantastykę science fiction - Jones jest artystą czerpiącym ze starych tradycji i tych, które dopiero się narodziły. Jako członek społeczności Burning Man, Jones jest opisywany jako „cyfrowy alchemik” i jest znany ze swojej wielowymiarowej, napędzanej duchowo sztuki i występów oraz ze zmienionych stanów świadomości, które wywołują.

Niezależnie od tego, czy ktoś lubi szamana pop-artu czy praktyka elektro-mineralizmu, w centrum jego sztuki jest poczucie niewykorzystanego potencjału i nieograniczonej wyobraźni. Mówi Jones w swoim oświadczeniu artysty na swojej stronie internetowej (androidjones.com):

„Widziałem w tym życiu rzeczy, których nie jestem w stanie przełożyć na słowa. W swojej praktyce odwiedzałem krainy, w których kończy się wyobraźnia, a przerażające piękno nieskończoności rozwija się w kółko. Gdybym potrafił wyrazić słowami dokładnie to, co motywuje mnie do tworzenia sztuki, którą tworzę, to nie byłoby warto ją tworzyć. Zamiast tego mam pióro. Szczerze mówiąc, nie wiem, dlaczego tworzę tę sztukę ani co zmusza mnie do dalszego jej tworzenia; to tajemnica, którą zamierzam realizować przez resztę życia, a każdy obraz przybliża mnie do Ostatecznej Prawdy ”.
Sztuka Jonesa prosi widza o skupienie się na potencjale przebudzenia, mocy starożytnego trzeciego oka i wczesnych pogłosach czasu, który przed nami stoi. I właśnie to nas wezwało do odtworzenia jego dzieł na okładkach naszych czasopism. Po raz pierwszy odkryliśmy pracę Jonesa na festiwalu muzycznym Shambhala w naszej rodzinnej prowincji Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie i cieszymy się, że mogliśmy współpracować z tym najnowocześniejszym artystą.

Dodatkowo:

  • elastyczna okładka
  • Papier z certyfikatem FSC
  • Satynowa zakładka
  • zszywane strony

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl