Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Notatnik Going on Beyond Miroku Ultra

Dostępność: brak towaru
Cena: 79,30 zł 79.30
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Paperblanks
Kod produktu: PB-31352

Opis

Dzieła reprodukowane na tej okładce pochodzą ze zbliżonego zdjęcia uchwycącego szczegóły posągu Miroku Bosatsu Hanka Shiyui w Kioto w Japonii. Uznana za jeden z narodowych skarbów Japonii, ta rzeźba (znana również jako Maitreya Bodhisattwa) ujawnia Maitreyę jako „Kochającego”.

Inspiracje

Era: VII wiek
Region: Kioto, Japonia

Miroku - Design Inspiration - 1

W Paperblanks wierzymy, że prosty, kluczowy akt tworzenia książek czyni nas częścią kręgu, w którym mogą rodzić się nowe rzeczywistości. Ewoluując od postrzegania do faktu, od faktu do prawdy i od prawdy do rzeczywistości, doświadczamy ekspansji naszej świadomości. „Kim jestem” jest głównym pytaniem naszej serii Going on Beyond. Wybraliśmy obrazy i słowa, które szanują intencję czytelnika i pisarza, aby wyjść poza dostrzegane ograniczenia, zarówno wewnątrz, jak i bez, w rzeczywistość, która wyraża radość z wzajemnych powiązań. To w tej przestrzeni autentyczności i otwartości naprawdę możemy wyjść poza umysł.

Zainspirowane starożytnymi, współczesnymi i autochtonicznymi praktykami mądrości z różnych kultur, które wyrażają zadziwiającą moc i inteligencję serca, nasze czasopisma są przestrzenią dla transformujących doświadczeń. Poprzez wyrażanie twórczego wglądu, świętej wiedzy, sentymentu i poznania zapraszamy do odkrywania wymiaru intuicji nie związanego z czasem i przestrzenią, torując drogę do radosnego życia w spokojnej świadomości.

Na okładce naszego dziennika Miroku znajduje się statua Miroku Bosatsu Hanka Shiyui, narodowy skarb w świątyni Koryu-ji w Kioto w Japonii. Świątynia Koryu-ji została zbudowana w 603 r., Kiedy książę Shotoku podarował Hata no Kawakatsu posąg Buddy. Uważa się, że ta rzeźba, znana również jako Bodhisattwa Maitreja, należy do tego okresu. Wyrzeźbiony w czerwonej sosnie z ozdobami z drzewa kamforowego, ten wspaniały posąg jest jednym z najpiękniejszych obrazów „hanka-shiyui”.

Jak ujawniono na naszej ilustrowanej gazetce końcowej, Maitreya, co znaczy „Kochający, Przyjaciel”, stoi w bezruchu jako strażnik Nauk Buddy, a Budda „jeszcze nadejdzie”. Obietnicą Maitreyi jest to, że nawet gdy prawda o Oświeceniu wydaje się zapomniana, wciąż jest obecna, bezpieczna w zachowaniu Maitreyi, dopóki ktoś nie poszuka jej prawdziwych oczu i szczerego serca. On jest „ciągłym, ciągłym, ciągłym” nieustannym treningiem, zawsze wykraczającym poza, zawsze stającym się Buddą. Jest on metaforą Współczucia i uważa się, że każdy z nas ma potencjał do Oświecenia, odsłaniając wrodzoną naturę Buddy podczas naszych wcieleń.

Obraz zdobiący naszą okładkę pochodzi ze zdjęcia Kenji Yamazaki, a my wykorzystaliśmy wybrany tekst z RM Koten Benson, aby opowiedzieć historię Miroku.

Dodatkowo:

  • kartonowa kieszonka na notatki w tylnej okładce
  • Papier z certyfikatem FSC
  • Satynowa zakładka
  • zszywane strony

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl