Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Notatnik Imagination Midi

Dostępność: brak towaru
Cena: 68,20 zł 68.20
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Paperblanks
Kod produktu: PB-35084

Opis

Bezgraniczne marzenia z dzieciństwa są w zasięgu ręki w czarujących dziełach Wiktora Nizowcewa, takich jak obraz reprodukowany na okładce naszego notatnika Imagination. Wyrazem nadziei artysty jest to, że jego obrazy „dadzą ludziom odrobinę smaku ich dzieciństwa i zainspirują ich własne historie”.

Inspiracje

Era: współczesna
Region: Rosja i Stany Zjednoczone

Imagination - Design Inspiration - 2

„Dzieciństwo to czas wielkich odkryć. To czas, w którym każdego ranka przynosi nową wiedzę o świecie i nie możesz się doczekać, aby wstać i odkrywać. Większość ludzi, z którymi dorastałem, była skromnego pochodzenia, pracowała na polach i w gospodarstwach rolnych. Możesz to zobaczyć na moich obrazach. Historie i twarze tych ludzi, o wielkich sercach, zrogowaciałych dłoniach i uśmiechniętych oczach, żyją w mojej wyobraźni i dostarczają mi nieskończonej inspiracji. ”
- Victor Nizovtsev

Kiedy po raz pierwszy zetknęliśmy się z magiczną grafiką Victora Nizovtseva, natychmiast przeniesiono nas do cudu i wyobraźni bycia dzieckiem. Wiedzieliśmy, że chcemy uchwycić to uczucie w serii okładek czasopism.

Nizowcew, który obecnie mieszka w Maryland, urodził się w 1965 r. W Ułan-Ude na Syberii. W wieku siedmiu lat zaczął uczęszczać do szkoły artystycznej, a następnie studiował projektowanie mody i malarstwo dekoracyjne na elitarnym Uniwersytecie Sztuk Przemysłowych Vera Mukhina w Sankt Petersburgu w Rosji. W swojej pracy odczuwa się wpływ zarówno jego dzieciństwa, jak i formalnego treningu. Pod względem technicznym genialny i obejmujący zarówno formalizm akademicki, jak i surrealizm, jego twórczość wraca do złotego wieku ilustrowania książek dla dzieci.

Podmioty Nizowcewa przywołują fantastyczne postacie, które tkwią głęboko w naszej zbiorowej wyobraźni. Jego techniki, takie jak stosowanie półprzezroczystych szkliw, oczarowują kolorem i światłem. Oprócz tych uroczych postaci i inspirowanych wyborów kolorystycznych kryją się ukryte symbole i wskazówki, zachęcające do rozbudzenia wyobraźni podczas odkrywania możliwości każdego dzieła.

Projekt okładki, zatytułowany „Złote sny”, jest doskonałym przykładem detali charakterystycznych dla twórczości Nizovtseva. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że koncentruje się na dużej złotej rybce, ale patrząc głębiej odkrywasz cały świat. W sztuce Niżowcewa budzą się nieskończone możliwości dzieciństwa - ogromne możliwości czekają na odkrycie. Mamy nadzieję, że jego czarujące dzieła pomogą ci zapamiętać i zrealizować bezgraniczne sny własnego dzieciństwa.

Dodatkowo:

  • kartonowa kieszonka na notatki w tylnej okładce
  • Papier z certyfikatem FSC
  • Satynowa zakładka
  • zszywane strony

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl