Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Notatnik River Cascade Alluvium Midi

Dostępność: brak towaru
Cena: 99,20 zł 99.20
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Paperblanks
Kod produktu: PB-32373

Opis

Nasza okładka Alluvium, z falującym zdobieniem sugerującym wodę spływającą po skałach poniżej, pochodzi z książki pierwotnie opublikowanej w Bazylei w Szwajcarii. Bazylea jest znana nie tylko jako centrum kultury, ale także ze względu na położenie nad brzegiem Renu. Ta pokrywa, podobnie jak rzeka, ma długą i krętą historię.

Inspiracje

Era: 1792
Region: Bazylea, Szwajcaria

Alluvium - Design Inspiration - 2

W krętym postępie rzeki widzimy przebłyski ewolucji cywilizacji. Czasopismo, z falującą, złotą ozdobą sugerującą ruch wody, pochodzi z książki pierwotnie opublikowanej w Bazylei w Szwajcarii, gdzie spotykają się granice Szwajcarii, Niemiec i Francji. Bazylea jest znana nie tylko jako centrum kultury, w tym wiele teatrów i muzeów, ale także ze względu na położenie nad brzegiem Renu.

Podobnie jak Ren, ta okładka ma długą i krętą historię, która przecina się z historią Europy. Pierwotnie oprawiony w czerwoną skórę cielęcą, został opublikowany w 1729 r. Przez Johanna Rudolpha i Emanuela Thurneysena, znanego duetu introligatorskiego, znanego wspólnie jako „Fratres Thurneysen” (bracia Thurneysen). Sama książka nosi nazwę Biblii Tossani na cześć Paula Tossanusa, pastora hugenotów, którego kontrowersyjne tłumaczenie Biblii Lutra z 1617 roku odbyło się w jej wnętrzu.

Kolor i wzór naszego niebieskiego Renu sugerują nieustanny ruch wody po skale, przypominając nam o ewolucji kulturowej, którą rzeka wniosła przez swoją długą i krętą historię Europy.

Dodatkowo:

  • kartonowa kieszonka na notatki w tylnej okładce
  • Papier z certyfikatem FSC
  • Satynowa zakładka
  • zszywane strony

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl